Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Voltreffer

Esmeralda 27 december 2019
Tegenkleuren is, net als Kismet en Nioma, goed geschreven. Er zit een mooie opbouw in het verhaal, mede door de wisseling in tijdvak.
De schrijfstijl van Stefan vind ik erg prettig. Beeldend geschreven, zelfs als je niet bekend bent in Leiden zie je het zo voor je, humoristisch, actuele onderwerpen, met hoofdpersonen die gaan "leven". Én met een goed uitgewerkt plot, geweldig om de verbanden tussen de karakters te ontdekken.
De betekenis van de titel vond ik geweldig, ik vroeg me al van het begin af waar dat op zou slaan. Mooi gevonden!
Tegenkleuren is wederom een voltreffer, ik ben fan.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Esmeralda

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.