Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Meer van hetzelfde

Frank F 10 juni 2019
Ik moet toegeven dat Jan Siebelink nooit mijn favoriet is geweest, maar dit boekenweekgeschenk is weer zoveel van hetzelfde, nagenoeg geplagieerd uit eigen werk. Het gebrek aan originaliteit en verdere ontwikkeling van zijn schrijverschap ook weer in dit boekenweekgeschenk hebben me vrees ik voorgoed genezen van het lezen van zijn boeken.
Respect heb ik wel voor de thema's die hij onder onze aandacht en schitterend verwoorde, zijn stijl.
De kunst van een goed schrijver is te blijven boeien en te blijven vernieuwen.
Helaas lukt dat Jan Siebelink in mijn ogen niet meer.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Frank F

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.