Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mooie dystopische roman

Frank F 27 mei 2023
Zeker geen doorsnee boek voor Leon de Winter. Was groot fan van zijn eerste romans. Latere romans maakten veel minder in mij los.
Deze roman is meeslepend, soms wat verwarrend. De streek waarin het zich afspeelt ken ik inmiddels als mijn broekzak, omdat ik er al 30 jaar woon.
Leon de Winter verwerkt de huidige grote thema's in dit boek. Het is knap hoe de gebeurtenissen allemaal samen komen op het moment dat Europa zingt.
Het is niet te hopen dat de wereld wordt zoals leon hem hier beschrijft. Helaas is het geen ondenkbaar scenario. De manier waarop het hier verteld wordt brengt Leon de Winter terug in het lijstje van mijn favoriete schrijvers.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Frank F

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.