Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De Kindertrein

GMWU 13 april 2020
Dit is een toegankelijk geschreven boek dat je in één ruk uitleest. Het is geschreven vanuit het perspectief van de hoofdpersoon Amerigo. Jammer dat het voelt alsof er belangrijke stukken in het boek onder andere over de ontwikkeling van Amerigo en zijn vrienden ontbreken. Daarnaast irriteerde de vertaling zo nu en dan. Bijvoorbeeld door op een paar bladzijden na elkaar te zeggen ‘dat was niet zijn pakkie-an. Dat doet afbreuk aan het boek dat verder echt wel de moeite waard is.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van GMWU

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.