Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wat onze boekenclub ervan vond

16 mei 2014
We waren het eens: hoe verder je komt in het boek hoe meer het je grijpt. Het is zo geconstrueerd dat je je al vroeg afvraagt wat er gebeurd is. Doordat er niet chronologisch verteld wordt kom je stukje bij beetje meer te weten zonder dat het een page-turner wordt en dat vind ik een prestatie.
Eerder las ik het boek Het waanzinnige van sneeuw waarin Remy ook en eigenlijk nog meer(als een Holden Caulfield uit Catcher in the Rye) de hoofdrol speelt.
Lastig is het begin van het boek omdat er meer hoofdpersonen zijn die allen vanuit de ik-vorm beschreven worden. Geleidelijk aan komt Remy als  hoofdpersoon in zicht.
Tijdens de bespreking van het boek waarbij een interview met Boogers bekeken werd werd duidelijk dat Boogers put uit een jeugd die verre van makkelijk was en genoeg stof opleverde voor deze boeken.
Het derde boek in deze reeks, Het boek Estee staat nu op mijn lijstje om te gaan lezen.

Reageer op deze recensie