Lezersrecensie

Aardig


janineditmars janineditmars
29 mrt 2022

Unai Lopez de Ayala wordt ook wel Kraken genoemd. Hij is een voormalig inspecteur. Hij denkt aardig te weten hoe zijn familie in elkaar steekt, maar een telefoontje verandert daar alles aan.

Na het telefoontje krijgt hij een week om het Zwarte Boek van de Uren te vinden. Lukt dat niet, dan zal zijn moeder sterven. Maar dat is gek… want zijn moeder is al dood.
Het boek is een waardevol exemplaar, maar hoe waardevol zal pas later blijken.

Al snel komt hij erachter dat zijn moeder een grote meestervervalser was en dat het vervalsen heel ver ging.

Hoewel het een leuk gegeven is voor een boek, wist het me niet volledig te boeien. Er werd soms wat lang over het vertellen gedaan waar dat niet nodig was. En dat maakt dat het traag wordt en minder lekker leest. Toch drie sterren voor de plot.

Reacties

Meer recensies van janineditmars

Boeken van dezelfde auteur