Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Leerzaam

12 maart 2021
Dit vrij nieuwe boek over de puberteit is geschreven door Fajah Lourens. De illustraties zullen zeker zorgen voor wat lachkriebels in de klas, maar ook lachend kan er geleerd worden. Het zijn tekeningen en niet te echt, maar toch duidelijk en waarheidsgetrouw genoeg. Alle onderwerpen worden dit in boek behandeld en het is echt geschreven voor de pubers van nu. Niet alleen de veranderingen van je lichaam in de puberteit, maar ook masturbatie, sociale media en zelfs seksueel misbruik worden in dit boek besproken.

Sex Safe is wel een boek dat pubers waarschijnlijk echt aanspreekt. De quotes van bekende Nederlanders zoals Ali B zorgen hier extra voor. Geef dit boek als oudersaan je kind en laat ze het gewoon lezen. Na een tijdje kun je dan een keer vragen stellen of wellicht komt je kind zelf met vragen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs