Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een ezel stoot zich niet twee keer aan dezelfde steen..

Het tweede deel van de serie ‘De Hulp’ heeft me niet teleurgesteld. Het boek heeft me echter niet weggeblazen zoals deel 1. Toch kan ik niet wachten om deel 3 te lezen. En die ligt al in de kast!

Millie heeft bij haar vorige werkgever heel wat meegemaakt. Ze heeft er echter wel een relatie met de tuinman Enzo aan overgehouden. Samen zetten ze zich in om vrouwen uit gewelddadige relaties te helpen. Millie is begonnen aan een opleiding maatschappelijk werk. Enzo moet terug naar Italië en Millie leeft samen met een burgerlijke man. Ze zal echter nooit meer zo verliefd worden als op Enzo.

Millie heeft een baantje nodig om haar vaste lasten te betalen. De geschiedenis herhaalt zich. Het boek is veel hetzelfde als het eerste boek. Dat vind ik toch jammer. Ik had een andere insteek kunnen waarderen.

Ze wordt aangenomen door Douglas Garricks. Zijn vrouw Wendy is ziek en blijft op de logeerkamer. Douglas zegt tegen Millie nooit naar haar toe te gaan of met haar te praten. Maar Millie vertrouwt het niet en wil de vrouw graag helpen. De vrouw, Wendy, waarschuwt haar zich nergens mee te bemoeien en weg te gaan.

Freida McFadden krijgt het weer voor elkaar om je als lezer op het verkeerde been te zetten. Het verhaal heeft een goede opbouw waardoor je steeds opnieuw door het verhaal wordt geboeid.

Het personage van Wendy vind ik verschrikkelijk, maar het is daardoor nog knapper neergezet. Als lezer leef je helemaal mee met Millie die het mysterie rondom de vrouw probeert op te lossen. Het verhaal is spannend en onvoorspelbaar!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van boeken.en.bladzijdes.van.lisa

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.