Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

hartverscheurend mooi, en vies....en mooi

het verhaal is dat van zorg en toewijding tegenover vluchten en verwaarlozen. Gescheiden vader woont met zoon in caravan op een afgelegen plek en tijdens de zomer komt de gehandicapte broer er logeren vanwege een verbouwing in het verpleeghuis. Daarnaast spelen er nog de verhalen van de andere patiƫnten en de andere bewoners aan de zelfkant van de maatschappij. Een pijnlijk boek, waar is de jeugdzorg?
Mooie doordachte zinnen, poƫtisch bij tijd en wijle.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.