Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Post voor de krijtjes

Loutjetimmer 28 december 2019
Het is december en bijna kerst. Duncan is kerstkaarten aan het maken met zijn krijtjes. De postbode komt langs en brengt een brief voor..... perzik krijtje. Terwijl Duncan de kerstversiering ophangen in huis komt de postbode elke keer langs met een brief of pakje voor een krijtje. Duncan is blij dat de krijtjes zoals cadeautjes krijgen. Maar hij is ook verdrietig want grijs, groen en neon rood zijn op reis. Daarom kunnen ze niet erbij zijn met kerst.
De andere krijtjes maken een mooie kerstboom voor Duncan zodat hij niet zo verdrietig hoeft te zijn.

Leuk, mooi, grappig en interactief prentenboek met envelopjes. Elk envelopje bevat een kaart, spel, of cut-outs zoals kerstboomhangers. Leuk prentenboek voor de feestdagen. Enig puntje van kritiek: het papier van de bladzijden is erg dun. Voor de enveloppen is dit te dun waardoor de lijmlaag snel loslaat.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Loutjetimmer