Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Leerzaam, interessant, maar wel echt heel dik

23 april 2016
Toen ik dit boek voor het eerst in handen kreeg, schrok ik wel een beetje: 800 pagina's lang over een president waar ik eigenlijk niet eens zoveel van gehoord had? Hoe kon dit interessant worden? Maar gelijk bij de eerste bladzijden werd deze angst weggenomen, de schrijver weet te boeien en schrijft prettig. Eerlijkheid gebiedt me te zeggen dat ik rond pagina 600 echt wel snel afgeleid was, maar ik heb het boek desondanks met plezier uitgelezen. Het is een ontzettend leerzaam werk en echt een aanrader voor iedereen die ook maar een beetje geïnteresseerd is in (Amerikaanse) politiek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.