Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Superspannend!

Marion Bouwels 16 december 2019
Ik was heel erg benieuwd naar het tweede boek van Marja en ze heeft me niet teleurgesteld.
Wat een pageturner!!
Over Lotte, die besluit de laatste wens van een stervende man in te willigen, niet wetende dat ze hiermee zichzelf en haar familie in groot gevaar brengt.
Dit boek van Marja is net als haar vorige boek "Als het verleden toekomst wordt" een combinatie van een superspannend verhaal én een hele spannende relatie, waardoor je maar door wil blijven lezen.
Het einde geeft ruimte voor een vervolg, hopelijk komt dat er ook.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marion Bouwels

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.