Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

te gek debuut

Titel van het boek: De kelk van Yrith
Auteur: Mark Tamminga
Omschrijf het boek in een paar woorden:
Aangezien Mark Tamminga me dit boek, vorig jaar op gestuurd had voor dat hij schrijver van de maand werd, gewoon voor in de maxi mini bieb. Heeft zowel hij als zijn boek echt verdient om in de schijnwerper te staan.
Voor een debuut boek is deze zeker weten dubbel dwars een aanrader. Het is goed lopend verhaal, zonder dat het te snel of te langzaam verloopt, wat wel eens wil gebeuren bij debuut boeken. De personage`s zijn goed uit gewerkt, je leeft echt met de hoofdpersoon Bibi mee. Op sommige stukken in het verhaal vraag je zelfs af, of het wel goed komt. De wezen in dit boek geven je nieuwe kijk op de oude klassieke fantasie wezens.
Kortom als je van fantasy en duisternis houdt is dit een must read.

A) Algemene waardering van het boek; (1= slecht/10=super goed)
7,5
B) De schrijfwijze van het Boek; (1=niet te volgen/10= zeer meeslepend)
7
C) Waardering v/d illustratie`s; (1=helemaal niks/10=uitmuntend)
6
D) Zou je dit boek bij anderen aanraden; (1=nee /10= aanrader)
7,5
Eind cijfer (A+B+C+D / 4 = ). 28/7
Je Eigen naam: Stef knops
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Maxi mini bieb Aurora

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.