Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Met recht. Zilt&Zoet van Linda Babel

Mieke 26 september 2025

Linda Babel heeft met Zilt & Zoet een korte maar volledige historische roman geschreven. Mede door haar bloemrijke en beeldende beschrijvingen, beleef je Leicestershire uit 1845. 

Als de intro na ongeveer 20 bladzijden klaar is gaat het verhaal echt beginnen en gaat Babel verder met twee verhaallijnen. Een vanuit het perspectief van Elisabeth en de ander vanuit het perspectief van Rowan. 
Babel wisselt per hoofdstuk van perspectief, dit is erg duidelijk en prettig.
De setting in een groot landhuis met een zeer loyale Butler en een knorrige grumpy Hertog (Rowan). De laatste moet gered worden via een huwelijk met de handschoen, uiteraard Elizabeth. Dit alles neigt erg veel naar de Bridgerton-style, welke ook ondersteund word door die bloemrijke schrijfstijl van Linda Babel, maar ja wie wil dat nou niet.
Zilt & Zoet is het verhaal absoluut. Het verhaal heeft van alles wat, het heeft wat spanning, is op zijn tijd wat spicy en is absoluut romantisch. Alles bij elkaar een heerlijk tussendoortje wat je in een middag en avond uitleest.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Mieke

Gesponsord

In Middeleeuws Groningen draagt een jonge vrouw een groot geheim met zich mee.... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.