Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Feelgood boek, leest makkelijk weg

Monique1971 13 november 2023
Ik was erg nieuwsgierig naar het boek. Toen ik het boek binnen kreeg schrok ik even van het aantal bladzijdes. Maar het boek leest lekker snel weg.
Normaal lees ik spannende boeken en dan is een roman of een feelgood boek een aardige afwisseling.
De manier van schrijven is prettig, alles wordt op een fijne manier omschreven zodat je al snel in het boek zit en je kan inbeelden in de omgeving.
Ik vond het verhaal wel een beetje voorspelbaar en op een kinderlijke manier geschreven. Ook kwam het woord vanille en alles wat je daarbij kan bedenken naar mijn mening iets te vaak naar voren.
Het was een leuk romantisch verhaal en prettig lezen, maar ik zou niet snel nog een boek uit deze reeks lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Monique1971

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.