Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Het best verkochte boek, maar ....

Peter Sluijter 05 december 2020
Ik heb dit best verkochte boek van 2017 een paar jaar laten liggen. Over de inhoud is (ook) via hebban voldoende bekend. Mijn conclusie: zeker niet het beste boek van 2017, integendeel. Misschien is de research knap, maar daar schrijf je geen goed en spannend boek mee. Ook al is het de zoveelste uit een reeks, van die professor Langdon wordt je qua persoon niet wijzer, totaal geen uitdieping. De inleiding is, zoals bijv. de Da Vincicode, weer ellenlang. Maar wat nog erger is, de plot duurt (gevoelsmatig) zeker zo lang. Complex, zeker, maar aan mij niet besteed, quasi intellectueel. En zonder spanning, dat is nog het ergste. Sorry, ik kan er niet meer van maken. Ben net begonnen met Huivering van Bernard Minier. Nu op pagina 38 en al volledig gegrepen door het verhaal en de personages. Zo hoort het!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Peter Sluijter

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.