Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Voorspelbare feelgood

Suuske285 18 mei 2025
Het is een echte page-turner als je eenmaal bezig bent. Toch was het begin een opeenstapeling van clichés waar ik me maar moeilijk doorheen kon werken. Daarnaast moest ik wennen aan de overgangen tussen hoofdstukken waar grote tijdsprongen zaten.
Het is een leuk, voorspelbaar verhaal met wat pikante hoofdstukken die eigenlijk vooral richting het einde zitten. Soms was het iets te zoetsappig naar mijn smaak.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Suuske285

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.