Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een erg goeie thriller

The.reading.blonde 19 september 2025
Een tijdje geleden stuurde Julienne mij een berichtje om te vragen of ik haar nieuwste boek wou lezen. Ze stuurde me het eerste hoofdstuk van ‘Gouden Kooi’ door en ik was meteen mee! Ik wou meteen verder lezen.
Ik was dan ook heel blij toen het fysieke exemplaar in de brievenbus viel.
‘Gouden Kooi’ is het tweede deel in de Amber De Witt serie. Ik heb het eerste deel niet gelezen, maar je kunt de twee delen perfect als stand alone verhalen lezen.
Maar ik denk dat je ze toch best in volgorde leest. Ik heb het gevoel dat je Amber de Witt al een een groot stuk hebt leren kennen in deel 1 en omdat dit niet echt herhaald wordt, had ik niet meteen een connectie.
In dit verhaal vindt Laurien van Zanten haar au pair Marit d00d terug.
Amber de Witt en haar collega forensisch rechercheur John van Heeswijk worden samen op de zaak gezet. Was het zelfm00rd of zit er kwaad opzet in het spel?
Julienne zet je vaak op het verkeerde been, waardoor ik echt niet kon raden wat er precies gebeurd was.
Je leest de hoofdstukken afwisselend vanuit het standpunt van Amber en Laurien. Zo blijft het verhaal extra boeiend.
De korte hoofdstukken en de vlotte, gemakkelijk te volgen schrijfstijl zorgen ervoor dat je dit boek moeilijk kunt wegleggen en het in een ruk uitleest.
Een aanrader dus!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van The.reading.blonde

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.