Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Sympathiek

VHGroothoff 03 september 2024
Sympathiek zelfportret van een integere man, vader, vice-president van de Verenigde Staten. Alleen het jaar 2015 wordt verslagen, het jaar waarin de oudste zoon aan kanker overlijdt. Verslag van dat gevecht (ook de medische kant) en de politieke verwikkelingen van dat jaar. De buitenlandse zaken worden wel erg keurig afgewikkeld. Ook het gezin lijkt me te harmonieus afgeschilderd, als je elders leest over de escapades van zoon nummer twee, Hunter. Daarnaast krijgen we een inkijkje in de relatie Biden Obama. De titel "Beloof me", slaat op de belofte die Biden aflegt, een belofte aan zijn land en als vader aan zijn zoon.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van VHGroothoff

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.