Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Leuke nieuwe monsterwereld

WendyBlogt 02 oktober 2023
De cover van het boek ziet er al erg mooi en spannend uit, nah et lezen van het verhaal zie je op de cover allemaal details terug. Dit boek is het eerste deel van de Monsterstation serie.

In het verhaal maak je kennis met een nieuwe monsterwereld. De hoofdpersoon in het verhaal is Katinka, zij is een groesel, een kwart monster die niet kan sterven. Haar vader zit gevangen en alleen zij kan hem redden. Ze gaat dit avontuur aan met haar vrienden Karlsson en Klompvoet.

Het verhaal is erg beeldend geschreven, je ziet Amstelveen en Monsterveen helemaal voor je. Het boek heeft korte hoofdstukken en een fijn groot lettertype, hierdoor leest het verhaal ook nog eens fijn. De schrijfstijl is ook echt afgestemd op de leeftijd waarvoor het boek geschreven is en mocht er nog wat onduidelijk zijn dan staan er achterin het boek monsterdefinities. Het begint met een kennismaking met de bijzondere wereld en de personages. De monsters zijn en beetje spannend, maar toch ook weer niet. Er zit veel humor in het verhaal en een beetje spanning. Zou het Katinka lukken om haar vader te bevrijden?

Het is een leuke start van een serie die je laat kennismaken met een originele fantasierijke wereld, die er ook zeker ervoor zorgt dat je er meer van wilt lezen . Het is geschikt is voor kinderen vanaf 10 jaar.

Harper Collins bedankt voor het boek

Reageer op deze recensie

Meer recensies van WendyBlogt