Vraag 9. Verfilming / vragen
Let op: Wil je antwoorden op iemand, klik dan op de grijze button 'Reageer' rechtsonder die opmerking. Gebruik de roze 'Plaats een nieuwe opmerking'-button helemaal onderaan alleen als je een losse opmerking wilt plaatsen
Vraag 9a. Stel het boek zou verfilmd worden, en jullie zouden de acteurs en actrices mogen kiezen, wie zien jullie dan voor je als Riley en Elena, maar ook wie zien jullie voor je voor de andere personages, zoals Simon, Murph etc
Vraag 9b
Nu zijn er al tal van vragen gesteld, maar misschien kunnen jullie zelf wel een vraag bedenken die je aan je medeleesclubgenoten wil stellen, dit mag van alles zijn.
Of is er een vraag die jullie hebben gemist en waar je graag de mening van de andere lezers van wil horen, dan is dit het moment.
Zorg dat jullie je vragen gewoon los stellen en dat de vragen door de andere beantwoord worden via de grijze reageerknop.
Misschien dat niet iedereen nog een vraag heeft, maar iedereen kan antwoorden op de vragen van anderen.
Alleen niks over verwachtingen want dat is vraag 10