De Kameleon helpt altijd

Kind & Jeugd

Hielke en Sietse Klinkhamer vervelen zich geen moment. Als het dure schip de Clara een aanvaring veroorzaakt, zijn de jongens in de buurt om de opvarenden te helpen.
Grappenmaker Gerben Zonderland zorgt met zijn visavontuur voor de nodige opwinding en zijn wondertuin is volkomen uniek, want waar groeien in een dag rijpe sinaasappelen?
Intussen is veldwachter Zwart met een geheimzinnig onderzoek bezig. Meneer Groen wordt verdacht van een bankoverval, maar niet iedereen gelooft dat hij de schuldige is. Zwart rust niet tot hij achter de waarheid is gekomen. De uitkomst is voor iedereen een verrassing, zelfs voor de veldwachter.
Maar niet alleen Zwart is op dievenjacht. Ook Hielke en Sietse gaan met hun Kameleon achter een paar dieven aan.

Uitgeverij
Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij
Uitgegeven als
Paperback • Hardcover
Eerste editie
01-01-1989
Laatste editie
14-12-2017
ISBN
9789020633450 • 9789020665956 • 9789020667455
Aantal pagina's
148
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht