Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Een toerist met altijd tegenwind

Miel Vanstreels (1951, Godsheide) woont in Maastricht. Op zijn elfde kreeg hij zijn eerste racefiets en sinds die tijd wordt hij door zowat iedereen uit de wielen gereden. Hij zit er niet mee. Meer nog, het is voor hem een bron van inspiratie voor zijn wielergedichten.
Die zijn gepubliceerd in afzonderlijke bundeltjes (zoals 'Godsheide' en 'Een bidon met Zen'), in tijdschriften (zoals 'De Muur'), in bloemlezingen (zoals 'De 100 mooiste wielergedichten'), in speciale uitgaven (zoals 'Over de heuvels') en op websites (zoals 'Wielersport-Slogblog' en 'Het is koers').
'Een toerist met altijd tegenwind' bevat een keuze uit al zijn wielergedichten: hoe en door welke coureurs ontstond zijn liefde voor de
fiets, met welke ogen kijkt hij nog steeds naar de koers en hoe langzaam
peddelt hij zelf alle bekende heuvels & bergen op!
Zijn poëzie kenmerkt zich door 'passie met een (behoorlijk) vleugje
ironie'.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Een toerist met altijd tegenwind het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Een toerist met altijd tegenwind

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.