Eleanor & Park
  Lees een fragment   Luister een fragment

STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 156 4 151 3 94 2 15 1 1

Eleanor & Park

417

Rank 5832 Gelezen 529 Aan het lezen 15 Wil ik lezen 232 Favoriet 98 Recensies 22
Young adult Artikelen 8 Lijsten 7 Spots 17 Hebban 1000 911   Topics 0

Dit intrigerende boek vertelt het verhaal van de twee buitenbeentjes Eleanor en Park, tijdens één schooljaar in 1986. Ze delen hun passie voor stripboeken en muziek. Ze zijn slim genoeg om te weten dat een eerste liefde bijna nooit standhoudt, maar ook dapper en wanhopig genoeg om het te proberen.

  • Won diverse prijzen waaronder de Publishers Weekly Best Children’s Book of 2013
  • Voor lezers van Gayle Foreman en John Green
  • Onvergetelijke personages bespreken zware thema’s doorspekt met hilarische scènes
+


Genre
Young Adult
Vertaalde verhalenbundels
Fictie 15+
Vertaalde literaire roman, novelle
Oorspronkelijke titel
Eleanor & Park
Vertaald door
Annelies Jorna Ineke Lenting
Aantal pagina’s
336
Uitgeverij
Van Goor
Eerste editie
20 november 2014
Laatste editie
04 november 2015
ISBN
9789000342631 , 9789000342648 , 9789000347476




Boekinformatie wijzigen


Recensies (22)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Eleanor & Park

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken