Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Kookbijbel voor de hobbykok

??Met deze complete kookbijbel voor starters en ervaren hobbykoks, wordt iedereen chef! Alle recepten, tips, weetjes, basistechnieken en productinfo uit de eerder verschenen boekdelen van de culinaire reeks in samenwerking met Hotelschool Spermalie worden gebundeld in deze unieke uitgave. Meer dan 125 recepten uit Basistechnieken, Koude kunstjes, Het beste uit de zee, Een pluim voor de chef, De kers op de taart worden gecompileerd. 1000 foto's illustreren de basistechnieken, de gebruikte materialen en de ingredi?nten en tonen hoe je stap voor stap een schitterend bord op tafel tovert.
De auteur maakt je gaandeweg deelgenoot van zijn culinaire kennis en geeft alle geheimen van de topgastronomie prijs. De gerechten, stuk voor stuk pareltjes van creativiteit, zijn aanvankelijk eenvoudig maar evolueren gaandeweg tot culinaire hoogstandjes, met verfijnde garnituren die zelfs de meest verwende foodie en de ambitieuze hobbykok zullen doen watertanden.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Kookbijbel voor de hobbykok het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Kookbijbel voor de hobbykok

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.