Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Sprookjesvogel

Niemand in het Grote Bos is zo ontroostbaar als Falka. En er is ook niemand die haar wil helpen. De andere valken vinden het al een hele kunst om elk jaar zelf voor nieuwe eieren te zorgen. Om daarvan ook nog eens eentje aan Falka af te staan gaat hen veel te ver. Helaas pindakaas. Daarmee is voor de andere valken de kous af. Maar niet voor Falka. Waarom lukt het haar maar niet om een fatsoenlijk ei te leggen, vraagt ze zich telkens weer af. Alle andere vrouwtjes leggen eieren alsof het vogelpoepjes zijn. En zijzelf? Nog geen miezemuizerig keutel-eitje krijgt ze uit haar lijf geperst. En dat is niet eerlijk, vindt ze.
Dan, op een doodgewone lentedag, komt zomaar uit het niets een windvlaag opzetten. En begint voor Falka het grootste avontuur dat ze ooit heeft beleeft.
Toon details

Recensies (2)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Is Sprookjesvogel het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Sprookjesvogel

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.