Advertentie
True bastards

True bastards

0
Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
Fantasy & SF   Topics 0
Following the runaway success of the critically acclaimed fantasy adventure The Grey Bastards comes book two in the Lot Lands series - The True Bastards. LEAD FROM THE SADDLE. DARE TO SURVIVE. A standout adventure fantasy debut that's down, dirty and damn good fun - perfect for fans of Joe Abercombie, Mark Lawrence, Markus Heitz and Stan Nicholls.
Genre
Sciencefiction & Fantasy
Aantal pagina’s
432
Uitgeverij
Little, Brown
Laatste editie
10 oktober 2019
ISBN
9780356511665
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic