De laatste magiër

De laatste magiër

59
Rank 1783 Gelezen 59 Aan het lezen 5 Wil ik lezen 165 Favoriet 5 Recensies 8
Fantasy & SF Artikelen 2 Lijsten 4 Spots 13 Top25's 2   Topics 0

Spannende fantasy die historie, mysterie, magie, tijdreizen en een vleugje romantiek combineert – voor de lezers van Michael Scott en Christopher Paolini

In New York is magie allesbehalve uitgestorven. De Mageus – de laatsten die nog magische krachten hebben – leven in de schaduwen en verbergen wie ze zijn. Als ze Manhattan binnentreden, verliezen ze hun krachten en worden ze voor altijd gevangen gehouden op het eiland. Soms overleven ze het niet...

Esta is een getalenteerde dief, opgeleid om magische kunstvoorwerpen te stelen van de sinistere Orde. Met haar aangeboren talent om de tijd te manipuleren, kan Esta deze kostbare voorwerpen laten verdwijnen voordat de Orde zelfs maar beseft dat ze er is. Haar training bereidde haar voor op het ultieme doel: terugreizen in de tijd om een eeuwenoud boek te stelen dat de geheimen van de Orde bevat, voordat het vernietigd wordt en de Mageus een hopeloze toekomst tegemoet gaan.

De pers over De laatste magiër

‘Een dik boek met een knaller van een einde: mis deze geweldige serie-opener niet.’ Kirkus Reviews

‘Dit boek verliest op geen enkel moment urgentie en lezers zullen met spijt de laatste pagina omslaan. Maxwells aandacht voor detail maakt het verhaal en het tijdsbeeld zo levendig.’ BCCB

‘De laatste magiër is een mix van historische fictie, romantiek, fantasy en magie. Het verhaal heeft een uitstekend plot met veel actie. Esta is een slimme en pittige vrouwelijke hoofdpersoon van wie alle lezers zullen gaan houden.’ Booklist

‘Maxwell bouwt haar wereld zorgvuldig op.’ Publishers Weekly

Genre
Sciencefiction & Fantasy
Aantal pagina’s
480
Laatste editie
12 februari 2019
ISBN
9789022582879 , 9789402310399 , 9789022586150
+
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Bestel dit boek bij Libris.nl Bestel het boek vanaf € 10,00 Bestel het e-book € 7,99
E-book prijsvergelijker

Artikelen over De laatste magiër

Wat lees ik? #leeseenswatanders
24 april 2018 6 reacties
Hot or Not? 'De laatste magiër'
26 maart 2018 18 reacties
  Meer artikelen

Door lezers

Feelgood Club / Lees eens wat anders in april: De beer en de nachtegaal
08 april 2019 13 reacties
Spinsels / Boekenbeurs Antwerpen 2018
14 november 2018 5 reacties
Young Adult Club / Gelezen in oktober
01 november 2018 3 reacties
  Meer artikelen
Advertentie

Hebban recensie

    Anne-Claire Verham Hebban Recensent

Bruisende genrecocktail

door Anne-Claire Verham op 01-05-2018

Het is een uitstekende manier om tot een origineel verhaal te komen: het combineren van genres die nog niet eerder waren gecombineerd. Dat bewijst ook de Amerikaanse auteur Lisa Maxwell in De laatste magiër waarin ze een flinke dosis magie en de mogelijkheid van tijdreizen toevoegt aan een geschiedenis die sterk lijkt op die van New Yorkse bendeoorlogen uit het begin van de 20ste eeuw. Dat deze...


Lezersrecensies (7)

Tijdreizen en magie

door: Anneke schrijft 1 like
De schrijfster van dit fantasyboek, Lisa Maxwell heeft de verwachting die ik had van dit boek waar weten te maken. Het is natuurlijk onmogelijk om te reizen in de tijd, maar ik denk dat de meesten van ons graag zouden willen dat het mogelijk was. Een boek wat tijdreizen en magie combineert is...

Goed verhaal

door: Bianca Mol 1 like
Esta is een jonge vrouw die de tijd kan beïnvloeden.Ze leeft in New York tussen een groep magiërs die stelen om te kunnen overleven. Ze wordt door de man door wie ze is opgevoed naar het verleden gestuurd om een magisch boek te bemachtigen en komt daar in een groep magiërs waarmee ze een band...

Een goede fantasy waar je wel even voor moet gaan zitten

door: Laurie Lans 1 like
De Laatste Magiër van Lisa Maxwell is een boek waarvan ik werkelijk waar geen idee meer heb waar ik het ooit ben tegengekomen. Opeens stond het op mijn TBR. Toen ik erachter kwam dat het boek in de goodiebag van YALFU zat, wilde ik het het liefst zo snel mogelijk lezen. Ik had het boek al liggen,...
ebook

Voor ieder wat wils

door: Miriam Bakker 1 like
In New York is magie allesbehalve uitgestorven. De Mageus – de laatsten die nog magische krachten hebben – leven in de schaduwen en verbergen wie ze zijn. Als ze Manhattan verlaten, verliezen ze hun krachten en worden ze voor altijd gevangen gehouden op het eiland door de sinistere Orde. Soms...

Een geweldig verhaal wat vraagt naar meer

door: Linda 1 like
Mijn volledige recensie is terug te vinden op: https://www.linda-linea-recta.nl/de-laatste-magier/ De allereerste indruk van dit boek was WAUW! Wat heeft een geweldige cover. En deze factor is gedurende het hele verhaal gebleven. Niet alleen de cover is super, het verhaal is geweldig! Het is een...

Stop de magiër, Steel het boek en Red de toekomst

door: Hilma Werff 1 like
De laatste magiër van Lisa Maxwell is het eerste deel van een YA serie en wat een goed begin! In New York leven de Mageus, mensen met magie, in het geheim, omdat magie beschouwd wordt als gevaarlijk. Als ze de stad proberen te verlaten, verliezen ze hun magie en soms ook hun leven. De Orde houdt...

Spannend eerste deel

door: Lisette Woest-Appeldoorn 1 like
‘De laatste magiër’ is het eerste deel in een nieuwe serie van de Amerikaanse auteur Lisa Maxwell. In dit eerste deel laat ze de lezers kennismaken met de Mageus, en de Orde. De Mageus zijn mensen die magische krachten bezitten, maar in de wereld waarin zij leven, worden zij gezien als een...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook