Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

wat is avontuur

Anke Verbraak 31 mei 2024 Auteur
Er is geen boek waar ik zo lang over heb gedaan, als dit boek. En dat had ook met mezelf te maken. Waar ik hoopte op een mooie definitie van avontuur, ook voor "angsthazen" zoals ik, ging een groot deel van het boek toch vooral over reizen en trektochten en veel minder over de innerlijke reis die je kunt maken en waar ik op had gehoopt. Het is een goed geschreven boek, maar laat me toch een beetje onbevredigd achter. Want hoe krijg je een avontuurlijker leven als je niet in staat bent tot het maken van (verre) reizen? Of als je vindt dat juist het maken van verre reizen een deel van het klimaatprobleem is. Ik ben er dus nog niet uit en ga het gewoon over een jaar nog een keer lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Anke Verbraak

Gesponsord

De ijzersterke nieuwe roman van de auteur van de moderne klassieker De overlevenden! Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.