Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Eerste graad

In Eerste graad zet een anonieme brief met een keiharde eis het leven van topman Peter van der Sloot volledig op z’n kop: sluit binnen zeven dagen de grootste staalfabriek van het land, of ervaar persoonlijk de gevolgen. Terwijl de overname van zijn carrière in volle gang is, schakelt hij een oud-rechercheur in om de afzender op te sporen. Maar zijn tegenstander is slimmer, dreigender én onvoorspelbaarder dan gedacht.

Deze thriller leest heerlijk vlot. Al in de eerste hoofdstukken gebeuren er spannende dingen die je meenemen in het verhaal. Wie doet dit? En waarom? Je blijft doorlezen omdat je het móét weten. Het boek zit vol dreiging, verrassingen en een ongenodigde gast aan de voordeur zorgt al snel voor een verontrustende sfeer.

Sommige termen en functies uit de bedrijfswereld waren mij onbekend, maar dat stoorde totaal niet. Het gaf wel een goed beeld van de wereld waarin Peter zich begeeft: die van macht, status en keiharde beslissingen.

Eerste graad is een meeslepende thriller waarin de spanning knap wordt opgebouwd en de druk steeds verder oploopt. Wat gebeurt er als je denkt alles onder controle te hebben, maar iemand anders het spel bepaalt?

Bedankt voor het recensie-exemplaar @paulhm___

Reageer op deze recensie

Meer recensies van boekentipsvananna