Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een erg goed verhaal

Een ontzettend mooi en goed geschreven verhaal.
In dit verhaal leren we Maura Isles beter kennen. Zij staat het meest op de voorgrond en het is fijn om nadat we Rizzoli in deel 1 & 2 goed hebben leren kennen, nu ook meer te weten te komen over het leven en de gedachten van "De koningin van de dood".

Er gebeurd veel in dit verhaal en er zijn ook veel twijfels die er gezaad worden. Op een gegeven moment weet je niet meer wie je nog kan vertrouwen. Er moeten belangrijke keuzes gemaakt worden door Isles en Rizzoli. Zowel op professioneel vlak als op privé vlak. Er spelen allerlei emoties mee en dit maakt ook dat je erg gaat meeleven met de hoofdpersonen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Booksandcoffee4life

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs