Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Verbluffend

Boudewijn 28 maart 2025
Zo halverwege het boek bekroop mij het idee, dat het lot van het zoontje, Ernst, van Karl, geïnspireerd zou kunnen zijn door "De jongen in de gestreepte pyama" door John Boyne. Ook daarin verdwijnt een jongen in een gaskamer. Bert Natter echter is toch in staat een eigenlijk origineel verhaal te schrijven? Af en toe schril komisch, maar vaker huiveringwekkend. En dat alles met een vanzelfsprekendheid, alsof de hoofdpersonen hun acties doodnormaal vinden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Boudewijn

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.