Lezersrecensie

Bijzondere uitgewerkt debuut


Celeste1984 Celeste1984
11 mrt 2026

Mijn mening over deze debuutthriller.
Allereerst wil ik deze begripvolle lieve Belgische schrijver bedanken voor het recensie-exemplaar en nu mijn mening over dit verhaal.
In dit verhaal volg je als lezer journaliste Daniella die de opdracht krijgt om naar het Midden-Oosten om verslag te doen en de rest daar naar toe maak te al genoeg mee. Ik ga niet verklappen wat ze precies mee maak en ook niet wat er gebeurd zodra ze in het land is, dan raad ik je echt aan om dit boek te lezen, maar er gebeurd genoeg.
Deze debuutthriller beschrijft haast wat wr op dit moment in het Midden-Oosten gebeurd en dat vind ik knap. Als lezer merk je dat de schrijver echt onderzoek er naar hebt gedaan.
Het verhaal is vlot geschreven met een fijne schrijfstijl en door het vlotte en het onderwerp klimaat blijft het verhaal boeiend.
Ik geef deze debuutthriller 4.0⭐️ en ik kan niet wachten op nog meer van zijn verhalen.

Reacties

Meer recensies van Celeste1984

Boeken van dezelfde auteur