Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk

Celeste1984 17 september 2025
Mijn mening over dit verhaal:

Als lezer volg je meerdere personages en persoonlijk vind ik dat heel fijn, want zo leer je de personages kennen.

Ik vond het een heerlijk spannend verhaal, die je vanaf de eerste bladzijde gelijk boeit en pakt.

Ik vind ook dat de schrijfster een fijne schrijfstijl heeft en door haar fijne schrijfstijl trek ze de lezer echt in het verhaal en doordat is het een aanradende boek die ik aanraad om te lezen als je op zoek ben naar een echte politie achtige verhaal.

Ik vond het een heerlijke eerste deel van de Amber de wit boekenreeks serie en daarom krijgt dit eerste deel 4.0 sterren.
Het tweede deel van deze serie genaamd Gouden kooi is nu verkrijgbaar.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Celeste1984

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.