Lezersrecensie
Young adult?!
Het staat nergens vermeld, maar die is een echt toppunt adult boek; over 15-jarigen en de dilemma’s van het opgroeien… opgroeien in een Amerikaanse stad, waar je als Mexicana een buitenstaander bent en ook zo wordt behandeld.
Julia wordt langzaam maar zeker de bendewereld van de streetmaffia ingezogen, leert de harde realiteit er van kennen en gaat daar als een impulsieve 16-jarige mee om.
Het verhaal pakte me dus zeker, de schrijfstijl wat minder. Hoewel het boek mooi gedetailleerd (levendig beschreven; je ziet het voor je) en met een goede dosis straattaal gevuld is, was de vertelstem voor mij wat te kinderlijk, miste ik diepgang en bleef ik er te veel als een buitenstaander naar kijken (terwijl ik echt in Julia’s hoofd had willen wonen in dit boek).