Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

27 mei 2013
Dit boek heeft me mijn nachtrust gekost. Letterlijk. Ik móest per se weten hoe het afliep.

Coben schrijft: moet je alles willen weten van je kinderen? Ik denk niet alles, maar wel veel. Het blijven kinderen, die sturing en begeleiding nodig hebben. En als je dan hun privacy aantast, so be it. Coben heeft dit gegeven knap uitgewerkt in Houvast.

Wat Coben verder goed kan is je op het verkeerde been zetten. Je denkt dat je weet welke richting het verhaal op gaat en dan blijkt het toch weer anders in elkaar te steken. Ik vind dat heel knap.
De volgende Coben ligt al klaar.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.