Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Cyder - alles voor ons

daphneleest 27 juni 2025
In dit boek komen heftige thema's aanbod, zoals manipulatie en loverboys. Daarom is het belangrijk om van te voren even de triggerwarnings te lezen!

Het boek is opgedeeld in drie delen en het eerste deel komt voor mijn gevoel een beetje traag op gang. Het voelt een beetje als een soort inleiding voor de rest van het boek. Je komt er dus rustig in. Vanaf het tweede deel gaat het allemaal wat sneller.

Cindy heeft een meeslepende, realistische en vlotte schrijfstijl en ze weet de emoties en gevoelens erg sterk en voelbaar op papier te krijgen. Door het gehele boek weet Cindy een bepaalde spanning op te bouwen en deze ook vast te houden. Hierdoor blijf je lezen en laat je het niet snel meer los.

Kort gezegd is het boek een echte rollercoaster vol met spanning en verrassende wendingen. En Cindy gaat lastige thema's zeker niet uit de weg. Een belangrijke boodschap uit dit boek is dat je zeker niet moet opgeven.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van daphneleest

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs