Lezersrecensie
Geweldig bakboek
Laura Kieft is bekend van haar blog Laura’s Bakery. Ze heeft al meerdere bakboeken uitgebracht. Eén daarvan is Het borrelhapjes bakboek.
In dit boek staan dus allemaal verschillende borrelhapjes. De recepten zijn verdeeld in drie categorieën: met oven, zonder oven en sauzen, dips en spreads. Onder deze categorieën staan heel veel heerlijke recepten.
Het borrelhapjes bakboek is geweldig. Ik volg Laura al een tijd op Instagram en van haar website heb ik al meerdere recepten uitgeprobeerd (en ze zijn gelukt haha).
Het boek is overzichtelijk ingedeeld en je kan zo vinden wat je zoekt of wilt maken. De recepten zijn, zoals altijd van Laura, heel makkelijk beschreven. Geen poespas, gewoon simpel beschreven.
De vormgeving van het boek is een lust voor het oog. Mooie foto’s waar je trek van krijgt.
Ik heb dit boek uit de bibliotheek geleend en ik heb er helaas nog niets uit kunnen maken. Maar de recepten die ik wil maken, heb ik genoteerd.