Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Verfrissend en hilarisch!

Dutchbookshelfelf 21 augustus 2025
Oké, dit boek is echt ZO grappig! Helemaal mijn humor, dus het paste goed in mijn straatje. Marije schrijft op die heerlijke Hollandse romcom-manier waar ik echt heel blij van word. Als je over 2 jaar ofzo op Videoland kijkt naar de aangekondigde films, dan zal deze er vast tussen staan. Het deed mij een beetje denken aan de vibes van het boek (en film) Zwaar Verliefd van Chantal van Gastel. De schrijfstijl van Marije lijkt daar enorm op!

Het lekkere is dat je ‘m ook makkelijk tussendoor oppakt, hoeft echt niet in één ruk, al snap ik het ook wel als je dat wel doet haha. En ja, er zit ook een serieuze laag in, maar dat maakt het boek helemaal niet zwaar. Lachen én een beetje nadenken, helemaal mijn ding!

Dit boek heeft geen smutty scenes, maar wel meer dan genoeg romantische spanning om stiekem toch te hopen op een smutty scene.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Dutchbookshelfelf

Gesponsord

In 1938 vluchten de Freuds van Wenen naar Londen, waar Anna Freud weeshuizen opricht en op zoek gaat naar erkenning en hechte vriendschappen.

De jonge, verloren Ambre komt na een mislukte zelfmoordpoging in een hotel in de bergen terecht, waar ze zichzelf en het leven opnieuw leert te ontdekken.