Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Het voorlaatste deel van de fantastische Zeven Zussen serie

E.books97 14 maart 2024
'De zevende zus', geschreven door Lucinda Riley, vormt het voorlaatste deel van de fantastische 'Zeven Zussen' serie. Eerlijkheid gebiedt me te zeggen dat dit boek mij meer uitdaagde dan de voorgaande delen, vooral vanwege het historische verhaal rond de IRA, waar ik af en toe opnieuw doorheen moest gaan. Gaandeweg raakte ik echter steeds meer in het verhaal. Het is erg leuk dat alle zussen in dit deel opnieuw even aan bod komen en we mee krijgen hoe het met ze gaat met hun nieuwe omstandigheden. Het boek wekt extra nieuwsgierigheid op naar het laatste deel, 'Atlas', waarin het verhaal van Pa Salt wordt verteld. Ondanks enkele uitdagende stukken verdient dit boek vanwege het unieke verhaal en de doordachte verhaalelementen toch een 5-sterrenrecensie van mij!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van E.books97

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.