Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mijn eerste duik in het fantasygenre!

E.books97 14 maart 2024
Het Hof van Doorns en Rozen van Sarah J. Maas was mijn eerste duik in het fantasygenre. Ik zag het boek zo vaak langskomen op 'booktok' dat ik besloot het een kans te geven, en ik ben blij dat ik dat heb gedaan! In het begin moest ik even wennen, maar al snel was ik helemaal verkocht. Het verhaal draait om Feyre, een gewoon menselijk meisje dat verstrikt raakt in de wereld van de elfiden. Op ongeveer een derde van het boek werd het echt spannend en kon ik niet meer stoppen met lezen. Ik kon me volledig onderdompelen in de beschreven wereld. Ik kijk er zeker naar uit om de serie voort te zetten en door te gaan naar deel 2!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van E.books97

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.