Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mooi, maar behoorlijk deprimerend verhaal.

ElsbethGM 17 januari 2017
Ik was een van de gelukkige winnaars van een ebook van dit boek. Vol goede moed en enthousiasme begon ik te lezen. Maar nu ben ik toch gestopt. Ik vind het goed geschreven, maar ik word erg somber van de desolate sfeer. Tiener jongens die oorlogje spelen met nep-geweren. Een oom die zijn geliefde in de steek laat om in de stad te gaan wonen, maar daar eigenlijk niet gelukkig is. Een 14-jarig meisje wat in coma ligt en waarschijnlijk niet meer zal bijkomen. Twee ouders die niet echt gelukkig lijken en niet precies weten wat ze aan moeten met hun 'bijzondere' zoon. Misschien wordt het beter aan het eind van het boek?

Bedankt, Ivo Victoria (en Hebban), dat ik dit mocht lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van ElsbethGM

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.