Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Chaos als voorgerecht

Het verhaal begint meteen met een emotionele gebeurtenis, want de ouders van Marlou komen door een vreselijk ongeluk om het leven. Haar ouders laten haar het Bosrestaurant ‘De Oranjebloesem’ na, alleen zit Marlou hier niet op te wachten. Zij is evenementenplanner en heeft haar leven in Amsterdam.
Ze moet het restaurant eerst drie maanden runnen voordat ze het mag verkopen, hebben haar ouders in het testament laten beschrijven. Alleen is het restaurant een grote chaos, want het blijkt grote schulden te hebben en Marlou moet er voor zorgen dat het niet ten onder gaat. Maar dan is er de chefkok Donovan, die vriendelijk is tegen iedereen, behalve tegen Marlou. Hij is niet blij met haar komt. De spanningen lopen hoog op tussen hun. Kan Marlou haar hoofd koel houden? Weet ze het restaurant te redden?

Hoewel het verhaal begint met een emotionele gebeurtenis, is het daarna met veel humor geschreven. Door de vlotte en levendige schrijfstijl vlieg je door het verhaal heen. Ik ben blij dat er daarom nog meer delen komen. Het verhaal voelt als een soap-serie, heerlijk veel drama en chaos. Door de dual-pov kun je de emoties van Marlou en Donovan beter begrijpen en krijgt het verhaal meer diepgang.
Het is een originele setting: een bosrestaurant waar je grootouders boven wonen en de chefkok vlak om de hoek. En dan is er nog de cliffhanger waar het boek mee eindigt.

4.0★

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Gabriella Carmen Martinez

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.