Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Het zal je zus maar wezen (#2025-11)

Ger van der Pluijm 28 februari 2025
Alweer mijn derde boek in de Varg Veum serie van Gunnar Staalesen. Ten tweede malen achter elkaar een thriller zonder moord en doodslag. Varg ontvangt in zijn detective kantoor een bezoek van Norma, een bejaarde vrouw, die hem een zaak aan de hand doet. Zoek mijn spoorloos verdwenen 19 jarige petekind op! Dat petekind, Emma, studeerde en woonde op kamers. Ze was echter plotsklaps verdwenen en reageerde nergens meer op.
Nog opvallender is dat de bejaarde vrouw zich bekend maakte als de zus van Varg!
Dan begint de zoektocht zonder veel aanwijzingen en er ontstaat een verhaal wat me aan de verhale.n van Agatha Christie doet denken, al gaat het in het geval van Varg Veum om een veel actievere detective. Poirot en miss Marple van Christie lossen de zaak doorgaans op door het betere denkwerk. Bij Staalesen is het een boven gemiddeld actieve detective. Prima thriller die van mij 4 sterren krijgt.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Ger van der Pluijm

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.