Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Utrechtse-school serie

Ik had de eer om het boek Lotgenoten van Nathalie Windhorst te lezen voor een leeslucb van Loft Books onder leiding van Gerjo Schepers

Lotgenoten is deel 2 in de Utrechtse-school serie. Maar de delen kunnen los van elkaar gelezen worden.

Het boek speelt zich af in een oud school gebouw waar appartementen in gemaakt zijn.
In die appartementen wonen Abel en sinds kort ook Lola. Dit omdat haar broer Melle tijdelijk op stage is.

Mille en Lola zijn opgenomen in het gezin van Abel toen hun ouders door een ongeluk om kwamen.

Aan bod komen thema's als mentale problemen maar ook liefdesperikelen.
Het is mooi hoe Nathalie hier aandacht aan besteed in de wereld waar we nu leven.

Het verhaal is vlot geschreven, personages hebben herkenbare karakters en de omgeving is tastbaar. Voeg daar een Spice randje aan toe en een toegankelijke roman is het eindresultaat.

Ik heb genoten en hoop dat er nog een derde boek in deze reeks wordt uitgebracht.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Heleen Ziere-Lenos

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.