Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Dit is de onbarmhartige botsing met de werkelijkheid.

Steeds leuke kaften die de lezer aantrekken.
De juiste titel.
Een van de betere werken in deze serie.
De laatste die ik gelezen heb was de dode minnaar. Was zwak.
Ik sta verstelt hoe met de weinige personages, een rustige omgeving(geen maffia toestanden, mensensmokkel, drugs) toch zulke degelijke serie kan geschreven worden.
Akkoord, men krijgt steeds wel de voorstelling van de personen, hun relatie in het dorp en de beschrijving van de omgeving.
Ook Parijs doet steeds mee.
Een eenvoudig voorval dat Isabelle en Apollinaire willen uitzoeken geeft aanleiding tot twee grotere zaken.
Door antwoorden te zoeken op vragen rollen zij beide in een spannend verhaal.
Het leest vlot zonder weinig of geen gewelddadig acties.
mooi:
een Israel gezegde: in Haifa werken ze, in Jeruzalem bidden ze, in Tel Aviv vieren ze feest.
Wie niets verwacht, kan niet teleurgesteld worden.
plot:5
leesplezier:5
spanning:5
originaliteit:5
Veel leesplezier met Isabelle en al haar vrienden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van hugo van der wildt

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.