Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

een prachtig verhaal over onvoorwaardelijke liefde, sterke familiebanden en jezelf leren accepteren.

ilseslibrary 20 mei 2025
‘sommigen keken met begeerte, anderen met afgunst, maar de meesten vol bewondering. het zit in onze aard om schoonheid te waarderen, ook al is het die van een ander.’

de laatste ravendochter volgt erin. een erfgename van een groot kasteel, dat ze heeft omgetoverd in een b&b, en een docent op een middelbare school. ze woont met haar oma, tante en vader is het kasteel en heeft een relatie met patrick die ook op het landgoed woont.

maar het is niet heel makkelijk voor erin. haar duncannan castle valt uit elkaar en geld om het te repareren is er bijna niet. als ze dan ook nog haar baan verliest en haar enige en laatste kans om het kasteel te redden aan haar voorbij vliegt, zit er nog maar één ding op. en dat is iets wat ze jaren geleden had beloofd aan zichzelf om nooit meer te doen…

wauw. WAUW! dit boek is zo fantastisch geschreven. ik moet eerlijk bekennen dat ik van mezelf geen grote fantasylezer ben, maar dit boek heeft al mijn verwachtingen dik overtroffen.

het is zo fijn en natuurlijk geschreven. maar daarbij toch ook zo gedetailleerd. de wereld van erin komt werkelijk tot leven terwijl je leest en bij iedere bladzijde kun je een nieuw stukje aan jouw beeld toevoegen.

maar mijn favoriete aspect aan dit boek zijn toch echt wel de karakters. deze zijn echt om van te houden, ookal wil je ze haten om hun acties. ieder karakter heeft zoveel lagen en die wil je allemaal ontdekken.

ik kan niet anders dan dit boek aanraden. een prachtig verhaal over onvoorwaardelijke liefde, sterke familiebanden en jezelf leren accepteren.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?