Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Vol bloemen en romantiek

issie_books 27 oktober 2025
Wat een heerlijke feelgood weer van Michon! Als liefde bloeit is het derde deel van De Cappuccino Club. Bo leeft voor haar bloemenzaak. Ze gelooft niet in de liefde, maar wél in hard werken en haar eigen pad volgen. Tot ze Max ontmoet, de ceremoniemeester van de bruiloft van het jaar, en tegelijkertijd de grootste controlefreak ooit. Hij leeft voor cijfers en schema’s, zij voor kleur en gevoel. En dat botst. Maar dan… langzaam begint er iets te bloeien.
De chemie tussen Bo en Max is heerlijk. Je voelt hun irritatie, maar ook die spanning die steeds dichterbij kruipt. De personages voelen levensecht: grappig, koppig, maar met genoeg diepte om écht in mee te leven. De sfeer van de bruiloft, de hectiek achter de schermen en die sprankelende onderlinge dynamiek maken het verhaal gewoon onweerstaanbaar. Wat dit deel extra mooi maakt, is dat het ook gaat over durven dromen, loslaten wat niet werkt en geloven in jezelf, niet alleen in de liefde, maar ook in wat je doet! En intussen krijg je dat vertrouwde Cappuccino Club-gevoel terug: vriendschap, dromen, liefde en veel koffie. ☕️
De schrijfstijl van Michon is lekker luchtig, maar toch met een emotionele laag waardoor je echt meeleeft. Als liefde bloeit is een knusse, vrolijke feelgood vol bloemen, botsingen en zachte liefde. Vol humor, chaos, romantiek en bloemen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van issie_books

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.