Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Is dit "de film voor de ogen" van het laatste moment

IvanColman 11 september 2025
Aangrijpend en mooi. Geschreven met een scherpe blik op de wereld en de mensen. Soms met een kwinkslag, soms met ironie en cynisme, soms met boosheid.
De eerste hoofdstukken zijn magistraal. Interpreternd observeren vanuit de leefwereld van een oude man. De teneur wordt in latere hoofdstukken eerder vertellend, overeenkomend met de jongere levensjaren. Om naar het einde over te gaan in meer kinderlijke leefervaringen.
Zou dit de roman zijn die men de laatste levensmomenten voor ogen ziet ?
Enorm goede roman die enorm veel leesplezier geeft en toch wel nieuwsgierig maakt naar andere werken van deze auteur.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van IvanColman

Gesponsord

Madison is de perfecte vrouw, met het perfecte gezin en het perfecte leven waar iedereen van droomt. Alleen is het één grote leugen... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.