Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Fascinerend

Janneke Bouwman 21 maart 2020
Dit is het tweede deel in de serie met de Venetiaanse commissaris Brunetti in de hoofdrol.Hij raakt verwikkeld in een moordzaak waarbij het Amerikaanse leger is betrokken. Er vallen meer doden. Daarnaast onderzoekt hij de roof van 3 dure schilderijen. Lijnen raken elkaar en lopen weer uit elkaar; de Italiaanse corruptie speelt (weer) een grote rol. Het lijkt mij voor een politieman zoals Brunetti wordt voorgesteld bijna een onmogelijke positie om in te moeten werken. Hoe hij toch zijn integriteit weet te behouden, de zaken oplost en een gewapende vrede heeft met hoe het spel in Italiƫ werd (wordt?) gespeeld; het is de kracht van Donna Leon om dat allemaal geloofwaardig neer te zetten.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Janneke Bouwman

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.